95 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 грн
Тополевий Опеньок не тільки їстівний, але ще й надзвичайно смачний. Його м'якоть характеризується незвичайною, хрусткою текстурою. Гриб агроцибе вживають в їжу в південних регіонах Франції, де його зараховують до категорії найкращих грибів і містять до складу середземноморського меню. Популярний тополірний обенок і на території Південної Європи. Цей гриб дозволено маринувати, заморожувати, висушувати, консервувати. З агроцибе виходять дуже смачні супи, соуси до різноманітних ковбас і свинячого м'яса. Свіжі та необроблені гриби можна зберігати в холодильнику не більш ніж 10 діб.
Опівніч тополірний (Cyclocybe aegerita) у своєму складі містить особливий компонент, званий метіоніном. Він являє собою незамінну для людського організму амінокислоту, що робить великий вплив на правильність обміну речовин і ріст. Агроцибе широко застосовується в народній та офіційній медицині, є прекрасним засобом проти хронічних головних болів і гіпертонів. Тополінний обенок також відомий як один із найкращих природних продуцентів антибіотиків. З тополіного обенка також був виділений компонент летин, відомий своєю протипухлинною дією, і є потужним профілактичним засобом проти розвитку в організмі ракових клітин.
Cyclocybe aegerita — тополірний обенок, відомий представник грибного світу, на відміну від інших рідкісних грибів, які вирощуються переважно в країнах Азії, він більш поширений у Європі, де його дуже цінують за простоту в вирощуванні. Цей гриб росте на деревині листяних порід дерев, особливо добре його вирощувати на деревині фруктових порід, гриб абсолютно не вибагливий, тому його вирощування до снаги будь-кому.
Опеньок дуже сподобався європейцям за його кулінарні особливості. За своїми смаковими якостями часто прирівнюється до білого гриба, а його м'якоть характеризують приємною хрусткою структурою. Їх маринують, з них готують супи та роблять грибні бульйони, а найцікавіше застосування — це грибні соуси для ковбас або страв зі свинини. Смолочити про його лікувальні властивості просто неможливо. З цього гриба отримують антибіотик агроцибін. Так само обенок використовують у нетрадиційній медицині як засіб проти хронічних головних болів і гіпертоній.
Лікувальні властивості
Вирощування каштана почалося з Афін і римлян, а до цього вони збирали трюфелі. У своїх традиційнихщиках гриб з'явився, коли вдарила змійка. Однак сьогодні каштан вирощується й продається в Кореї, Японії, Китаї й Австралії. Каштан середнього розміру та має відкриту опуклу шапку. Під кришкою розташовані численні радіальні пластини білого кольору. Пізніше вони стають коричнево-сірими. Іноді це має плоский діаметр 3-10 см. Це також зазначено як гриб тополі, можливо, тому що це росте в отворах на дереві тополі. Проте він також росте в групах на колодах на інших деревах із великим листям. Каштан має сильний смак і добре вписується в різні страви. Це входить до соусів, салатів, макаронів, запіканки, супів, запіканки, омлетів, серед інших.
Свіжі продукти втрачають свій смак і харчову цінність, якщо не зберігаються належним способом. Це збереження поживних речовин має першорядне значення, особливо тому, що багато елементів у грибі мають лікарську цінність. Під час приймання в їжу лікарські елементи забезпечують збереження різних захворювань на відстані витягнутої руки, і споживач веде порівняно здорове життя. Цей гриб містить вітаміни, фітохімічні та мінеральні речовини. Це особливо багате на мідь і пантотенову кислоту, яка є вітаміном B5. Каштан також містить фолат, біотин, ніацин або вітамін B3, селен, калій і рибофлавін або вітамін B2. Харчова цінність на 100 г. продукту становить 13 ккал і містить 1.8 г білка, 0.4 г вуглеводів, 0.5 г жирів.
Традиційно китайці використовували Agrocybe Aegerita для добробуту шлунка. Це також гарантувало, що селезінка добре харчувалася. Китайці також використовували гриб, щоб нирки нормально працювали.
Цей гриб також визнаний у сучасній науці як має протизапальні, протигрибкові, антибіотичні та протипухлинні властивості. Кажуть, що він містить сполуки з заборонними властивостями щодо ферменту циклооксигенази, з якими теж намагаються боротися такі ліки, як-от мішеня адрилу, тайленолу та інших. Агроцибе цінна в забезпеченні біологічно активних вторинних метаболітів. Ці метаболіти містять циліндан, який має протиракові властивості, агроцибенін із протигрибковими властивостями та похідні індолу, які здатні вистежувати вільні радикали. Ці антиоксиданти також пригнічують всмоктування холестерину. Інгібілюючи вироблення ферментів ароматизи та 5-альфа-редуктази, ці антиоксиданти запобігають раку простати та молочній залозі. Протиракові властивості каштана докладно описані в книзі «Біотехнологія в Китаї I» 2009 року: від біореакції до біосепарації та біоремедіації, спільного підприємство Ради наук Китаю, Шанхайського університету Цзяо Тонг і Далянського технічного університету. Також, згідно з BobekP, Galbavy S (2001), «Залиття пліврану (бета-глюкана з Pleurotusostreatus) на антиоксидантний статус організму та на передракові ураження, викликані диметилгідразином в обідній кишці щури», Agrocybe Aegerita здатний боротися з Рак за допомогою його природної властивості.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип продукції | Свіжі |
Вид грибів | Опеньок |
Тип | Фасовані |
Вага | 200 г |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | Царство Грибів |