750 ₴/100 г
Показати оптові ціниЇжовик Гребінчастий (лат. Hericium erinaceus) – гриб для відновлення та зміцнення мозку, який покращує пам’ять, концентрацію, здоров’я нервової системи, усуває симптоми посттравматичного стресового розладу, підвищує творчі здібності та настрій, має високу імуномодулюючу та протипухлинну активність, також ефективний у відновленні стінок шлунку та кишечника.
Форма: порошок з сушених плодових тіл.
Виробництво: гриб українського виробництва, вирощений з любов’ю на фермі в Україні
Склад: 100 % їжовику, висушеного при низькій температурі ( 40-45 ° С) задля повного збереження цілющих властивостей
Лікувальні властивості:
– покращення якості пам’яті;
– ноотроп, стимулювання роботи мозку, підвищення інтелектуальних здібностей;
– антидепресант (знижує тривогу та депресію), покращення настрою, бажання жити;
– підвищує креативність та творчі здібності;
– нейрогенез, відновлює мозок та нервову систему;
– відновлення та покращення зору;
– зміцнення загального стану нервової системи;
– відновлення якості сну;
– підтримання тонусу організму, підвищення працездатності;
– допомагає кинути пити та палити;
– відновлює ШКТ, покращує травлення;
– регенерує стінки шлунку та кишечника.
Спосіб застосування: Приймати зранку перед їжею 3–5 г плодових тіл, ретельно подрібнюючи або пережовуючи, запивати теплою водою. Графік прийому день через день, тривалість курсу від 1 місяця до повного відновлення здоров’я.
Дослідження:
Нейрогенез. Відновлення нервової системи.
Складові Їжовику – геріценон та еринацин E виявилися потужними стимуляторами синтезу фактора росту нервових клітин (білок NGF, необхідний мозку для розвитку і збереження важливих сенсорних нейронів), що відразу зробило їх потенційними ліками для лікування хвороби Альцгеймера. Таким чином, еринацин Е в поєднанні з гериценоном можуть відновлювати нервову тканину головного мозку і відновлювати роботу нейронів. Саме тому гриб Їжовик все ширше використовується як ноотропний препарат і препарат при СДУГ (синдромі дефіциту уваги з гіперактивністю).
Антидепресант. Лікування депресії та занепокоєння.
Завдяки відновленню функцій нервової системи Їжовик Гребінчастий ефективно бореться з тривожністю та депресією. Були проведені плацебо-контрольовані дослідження, що підтверджують позитивний вплив на психологічний стан випробуваних.
Кардіопротекторні властивості.
Завдяки вмісту клітковини, знижується рівень холестерину та підтримується здоров’я серця. Калій, що міститься в грибах, також позитивно впливає на стан серцево-судинної системи.
Нейродегенеративні захворювання та лікування
Нейроактивні компоненти Їжовику гребінчастого, здатні пом’якшувати вікові нейродегенеративні захворювання.
Імуномодулятор. Відновлення та зміцнення імунітету.
Основними біологічно-активними компонентами Їжовику є полісахариди β-глюкани. Саме вони відповідальні за імуномодулюючі, антиракові, нейропротекторні, антиоксидантні та гіполіпідемічні властивості грибу.
Тонізує організм та прибирає втому.
Результати досліджень показують, що Їжовик значно знижує втому за рахунок зниження вмісту молочної кислоти в крові, азоту сечовини, а також за рахунок збільшення вмісту глікогену в тканинах та активності антиоксидантних ферментів. Ґрунтуючись на цих результатах, Їжовик застосовується також в спортивному харчуванні.
Відомий протираковий потенціал екстрактів Hericium erinaceus щодо раку шлунково-кишкового тракту людини.
Справляє позитивний вплив на кишечник та шлунок.
Спосіб застосування в натуральному вигляді: На склянку (200 мл) води нагрітої до 60-70 °C додати 1 чайну ложку з гіркою (2 г) перемеленого гриба. Настояти упродовж 6 годин. Збовтати та випити з залишками гриба.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип продукції | Сушені |
Основні | |
Виробник | Царство Грибів |